Mina olen Jõulupäkapikk Noel ja ootan Sind koos oma kahe hea sõbra – Tallinna giidi Age ja laagrite korraldaja Tiina-Maiga – koos seiklema. Suvi on peaaegu käes ja ma ei ole Sind ammu näinud. Tule, seikleme viis päeva Tallinnas ja selle ümbruses!
 
Tradisiooniliselt esimene päev seikleme Tallinnas. Lähme uurime keskaegset elu dominiiklaste kloostris ning saame vastuse ja tunnetuse, mida tähendab püha. Otse loomulikult on Tallinna päeva osa martsipanitegu.
Seiklus kestab 09:00-15:00.
 
Teisel päeval lähme sõidame rongiga Klooga aedlinna. Lähme ajas tagasi teise maailmasõja aegadesse ning külastame holokausti memoriaali. Aga mis rongisõit see on, kui ujuma ei saa, nii et supleme Klooga järves.
Seiklus kestab 09:00-15:00.
 
Kolmandal päeval teeme päevatripi Helsingisse. Teeme väikese linnaekskursiooni – vaatame üle kõik tähtsad kohad.
Seiklus kestab terve päev.
 
Neljandal päeval matkame Paljassaarde, otse loomulikult oleme rannas, loeme mägiveised üle, ronime torni.
Seiklus kestab 09:00-15:00.
 
Viiendal päeval tutuvume kõikide ilusate taimedega botaanikaaias. Laagri lõpuks sõidame paatidega Pirita jõel.
Seiklus kestab 09:00-15:00.
 
Seiklus algab ja lõppeb iga päev Vabaduse väljakul, välja arvatud kolmapäeval, kui me saame kokku kas A või D terminalis.
 
Kui Sa ei saa kõigil viiel päeval meiega koos seigelda, oleme me ikka rõõmsad, kui Sa saad kasvõi ühel päeval tulla.
Hind on 39€/laps üks päev või 146€/laps viis päeva (hind sisaldab sissepääsu tasusid, paadisõitu, martsipani tegu, rongi ja laevapileteid). Alguse- ja lõpu kellaajad võivad natukene nihkesse minna olenevalt bussi-, rongi- ja laeva sõidugraafikutest.
 
Registreerida saab aadressil – age@happydaystravel.ee. Samuti, kui sul on küsimusi, ole hea kirjuta mulle või helista 5208899.
suvelaager 2023

Laagris on tore

26 h netita

Meie laagriteam

Vabaõhu muuseumis käsikivi juures

Vabaõhumuuseumis

Translate »