Ääretult suur rõõm on välja kuulutada EKN3 ehk Eesti Kirikute Nõukogu Noortetöö Nõukogu poolt korraldatav juba seitsmes oikumeeniline rahvusvaheline palverännak, mis seekord toimub Saaremaal 26.-28. august. 

 
Seekord on kirikute esindatus muljetavaldavalt suur – peale tavapärase õigeusu- ja luteri kiriku, istub ümber ümarlaua veel 
nelipühi-, adventistide-, baptistide- ja metotistide kogudused. 
 
Ootan Sind reedel ehk 27.08 alates 17.00 EELK Püha Laagrikeskuses.
19.30 on palverännalu algus Kuressaare Siioni Kirikus, aadressil Tallinna 45. 
 
Laupäeva hommikul traditsionaalselt alustame palverännakut päiksetõusuga ehk 06.30 EELK Püha Jakobi kirikust. Palverännak toimub Salme-Ütsa-Tiirimetsa kandis. Planeeritav rännaku pikkus on 20 km ja 10 peatust, kus erinevate kirikute ja konfessioonide esindajad omas emakeeles loevad nende traditisoonidele vastava palve. Lõpetame palverännaku lõpupalvusega Tehumardi mälestussamba juures. 
 
Pühapäeva hommikune liturgia on EAÕK Reomäe Püha Eelkäija Skiitas kell 08.00. Jumalateenistus Nelikaare Kirikus, EKNK Kuressaare Koguduses, algab kell 11.00. Palverännaku orienteeruv lõppaeg on kell 15.00. 
 
Palverännaku maksumus on 55 eurot, mis sisaldab kahte ööbimist ja kuute söögikorda. Raha palverännakust osavõtmiseks kanna Eesti Kirikute Nõukogu kontole SEB431010052039486002, märksõnaga Saaremaa palverännak. Registreerida saad end siit. Ööbimine toimub Püha laagrikeskuses. Kaasa tuleb võtta enda voodipesu või magamiskott, oleneb, mida Sa eelistad. Kui Sa oled saarlane või Sul on enda öömaja olemas ning ühined meiega ainult laupäevaks, siis Sulle läheb palverännak maksma 20 eurot. Viimane regamise ja maksmise kuupäev on 22.08.2022.
 
Kui sul on küsimusi, võta ühendust siit. 
 Fb ürituse leiad siit
 
Setomaa palverännaku pildid leiad siit.
Vormsi palverännaku pildid leiad siit. 
Ruhnu palverännaku pildid leiad siit. 
Kihnu palverännaku pildid leiad siit. 
Muhu palverännaku pildid leiad siit. 
Hiiumaa palverännaku pildid leiad siit. 
 
Ruhnu vallavanem palverännaku teed näitamas

Ruhnu palverännaku eesotsas on 

vallavanem ise


Palverännak

Kaks pappi Kihnu pärismustalu õuel

Palverännak

Palverännaku alguseni Kuriste Jumalasünnitaja Sündimise Kirikus on veel loetud minutid