Jõuluseiklus vanalinnas

 

Mina olen jõulupäkapikk Noel ja olen elanud Tallinnas enne kui Taani kuningas endale kindluse Toompeale ehitas. Kuigi ma olen vanem kui Sinu vanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanavanaema ja -isa, siis päkapikumaailmas olen ma alles täitsa noor. Kuna minu sündimisest on parasjagu aega möödas, siis ei mäletagi mu perekond, millal see tähtis sündmus – minu ilmaletulek, täpselt toimuksi. Et kõigile sugulastele tunduks, et nemad mäletavad seda õiget sündmise päeva, siis tähistan ma oma sünnipäeva iga päev.

Oma lühikese elu jooksul olen ma jõulupäkapikuna nii mõndagi näinud, mis Tallinnas juhtunud on. Kas Sa näiteks tead, kuidas tegelikult päkapikumüts oma värvid sai (ei mingit seost Coca-Colaga, vaid pigem ikka meie armsa Tallinnaga); kellega ma ringi lendan, kui põhjapõdral Rudolfil on tegemist või miks on oluline teha heategusid?

Tallinna vanalinnas ringi seigeldes otsime sünnipäeva-jõulutunnet. Otse loomulikult oleks mul rõõm koos Sinuga – väike sõber, seigelda. Jõulupäkapikuna võin ma jõulujutte ka suvel rääkida, sest ega ma ometi suvel suveund ei maga, ikka askeldan ja tegutsen me armsas vanalinnas ringi. Tule, seikle koos minuga. 

 

Vajalik info:

Seikluse pikkus 1,5 h.

Seiklus algab Vabaduse väljakult.
Seiklus lõpeb Raekoja platsil.
Sobiv vanusegrupp on kõik head lapsed või lasteaia viimane rühm ja 1.- 4. klass.

Tuuri saab broneerida siit.

Facebookist leiad mind siit.


Päkapiku moodi hiilimas

Kuidas üks õige päkapikk kapi ja seina vahelt läbi poeb?

Noeli seiklused

Päkapikk peab oskama ennast ära peita. Emad posti taga peidus

Mari, Age ja Noel

Mari, Noel ja mina ootame lapsi jõuluseiklustele